Pismo „Rozliczenia księgowe w kulturze” to jedyne pismo na rynku w pełni sprofilowane dla działów księgowości instytucji kultury.

Celem pisma jest dostarczenie księgowej w jednostce kultury aktualnych i wyczerpujących informacji na temat nowości w finansach, stosowania prawa, pozyskiwania źródeł finansowania, zamówień publicznych, sprawozdawczości oraz kontroli zarządczej.

Dzięki publikacji "Rozliczenia księgowe w kulturze" każda księgowa będzie wiedzieć, jak pozyskać i rozliczyć środki finansowe, tak aby jej jednostka kultury miała płynność finansową i mogła się rozwijać.

Zapraszamy do kontaktu z redakcją: redakcja@rozliczeniawkulturze.wip.pl

RedakcjaRenata Kajewska

Redaktor od 17 lat specjalizujący się w prawie pracy. Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Współtwórca kilku publikacji z zakresu rozliczania wynagrodzeń, m.in. poradnika „Płace w firmie. Nowoczesne płace i kadry. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce”, magazynu „Przegląd płacowo-kadrowy”, dwutygodnika „Wynagrodzenia w Twojej firmie” oraz miesięcznika "Prawo i finanse w kulturze" i "Rozliczenia księgowe w kulturze". Współtwórca kilkudziesięciu książek z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i instytucji kultury.

wiper-pixel