Najczęściej zadawane pytania

ROZLICZENIA KSIĘGOWE W KULTURZE to jedyna publikacja na rynku, która dostarczy księgowej w jednostce kultury aktualnych i wyczerpujących informacji na temat nowości w finansach, stosowania prawa, pozyskiwania źródeł finansowania, zamówień publicznych, sprawozdawczości oraz kontroli zarządczej. Dzięki niej księgowa będzie wiedzieć, jak pozyskać i rozliczyć środki finansowe, tak aby jej jednostka kultury miała płynność finansową i mogła się rozwijać.

  •  

Jeśli pracują Państwo w dziale księgowości instytucji kultury w teatrze, operze lub operetce, filharmonii, orkiestrze, instytucji filmowej lub kinie, muzeum, bibliotece, domu kultury lub centrum kultury, ognisku artystycznym, galerii sztuki, ośrodku badań i dokumentacji - to publikacja 'Rozliczenia księgowe w kulturze" jest właśnie skierowana dla Państwa.

Zapraszamy do zapoznania się bezpłatnie z publikacją, która w 100% odpowiada na wszelkie wątpliwości rozliczeniowe w instytucjach kultury.

Jeśli z jakichś względów będą Państwo chcieli zaprzestać współpracy z nami to prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta (poprzez e-mail, telefonicznie lub faksem: cok@wip.pl, tel. 22 518 29 29, faks 22 617 60 10)

Wysoki poziom merytoryczny zawdzięczamy doświadczonym ekspertom z zakresu działalności instytucji kultury.

Piszą dla nas m.in.:

Marek Peda – koordynator programów europejskich

Tomasz Król – prawnik

Michał Culepa – specjalista w zakresie prawa pracy

Marek Rotkiewicz – prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy, trener

Cena miesięcznika wynosi 39,90 zł netto (41,89 zł brutto) za jeden numer. Fakturowane półrocznie. Co pół roku będzie wystawiana faktura obejmująca 6 numerów miesięcznika, a także koszty pakowania i wysyłki – 45 zł netto półrocznie (47,25 zł brutto).

Jeśłi w formularzu zamówienia podasz swoje Imię i Nazwisko, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Rozliczanie księgowe w kulturze”
Wydawnictwo "Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167

Telefon

22 518 29 29
Fax: 22 617 60 10
Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta funkcjonuje poczta głosowa, wystarczy nagrać informację, a następnego dnia nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w dogodnej porze dnia.

Dane kontaktowe

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
ul. Łotewska 9a
03-918 Warszawa

wiper-pixel